شاید شما هم جز افرادی باشید که هنگام ارسال پیام به هر روشی چه از طریق پیامک و چه از طریق سایر پیام‌رسان‌ها مانند واتس‌آپ و تلگرام، بخواهید متوجه شوید که آیا پیام شما خوانده شده است یا نه. این مسئله در مورد پیام‌رسان‌هایی مانند تلگرام و واتس‌آپ با نمایش دو تیک آبی كنار پيام حل شده است. اما آیا راهی وجود دارد که از باز شدن ایمیل هم مطلع شویم؟ در واقع آیا راهی هست که با استفاده از آن بتوانیم بفهمیم ایمیلی که فرستاده‌ایم باز شده است یا نه؟ خوشبختانه ما برای این مسئله هم راه‌حلی طراحی کردیم.

Email Trackerافزونه‌ای است که به صورت کامل و رایگان ایمیل شما را ردیابی می‌کند اما امضایی را به ایمیل شما اضافه می‌کند.این افزونه به صورت روزانه ایمیل‌ها را ردیابی میکند و به صورت روزانه ایمیل‌های ارسالی کاربر را ردیابی کرده و به شما گزارش می‌دهد. این نسخه از برنامه برای افرادی که از ایمیل برای کاربردهای بازاریابی دیجیتالی یا پشتیبانی مشتریان استفاده می‌کنند، بسیار کاربردی است.


با استفاده از این سرویس شما میتوانید در پنل مدیریتی زمان خوانده شدن ایمیل، تعداد بارهای خوانده شده و اینکه از چه دستگاهی ایمیل شما خوانده شده است را به شما نمایش میدهد.